אי קיו אס הידראוליקה והנדסה

טיפים שימושיים לקנייה נכונה של משאבת בוכנה

אם אתם מחפשים משאבת בוכנה הגעתם למקום הנכון. אנחנו מספקים משאבת בוכנות באיכות ללא תחרות. המלאי שלנו כולל משאבות איכותיות מקצועיות המספקות מענה מלא לכל צורך. ניתן למצוא גם משאבת בוכנה המשמשת למטרת התעשייה ולכלל האפליקציות   

בין אם אתם יודעים בדיוק איזו משאבת בוכנות מתאימה לכם ובין אם לא, הצוות המקצועי שלנו לשירותכם. נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון העשיר שלנו בתחום, להציג כמה אפשרויות פעולה ולבחור לבסוף יחד עמכם את הטובה ביותר. אצלנו תוכלו למצוא גם דגמים חזקים במיוחד המסוגלים לשאת עומס רב, לספק עבודה רציפה ולעמוד בקריטריונים בינלאומיים מחמירים של איכות.

איפה כדאי לרכוש משאבות בוכנה?

חיפוש מהיר אונליין ימצא בעבורכם כמה וכמה הצעות, בחלקן יהיו אלו גם הצעות לרכישת משאבות ושאר חלקים באתרים המספקים שירותי משלוחים בינלאומיים. יש לכם הזדמנות לרוכש את משאבת הבוכנה הבאה שלכם אונליין ישירות מאתר סיני במחיר זול. כעת נשאלת השאלה האם מדובר יהיה בקנייה משתלמת? אם תצליחו לבחור נכון משאבת בוכנה מתאימה הקנייה תשתלם, אך ברוב המקרים קשה יהיה לבחור דגם מתאים מבלי לבחון בעין את המשאבה.

כמו כן, קנייה אונליין מביאה עמה תמיד רמת סיכון. כולנו מכירים את אותם מקרים בהם אנו רוכשים באתר מוצר מסוים ומקבלים לידנו לאחר המתנה ממושכת, מוצר עם דמיון חלקי בלבד למוצר שבתמונת האתר.

הלקוחות שלנו יודעים שלהם זה לא יקרה, בעבורם ובעבורכם ישנו מקום אחד בלבד לרכישת משאבות בוכנה. אם גם אתם מעוניינים לקבל שירות מקצועי ואישי ברמה אחת מעל כולם צרו קשר.04-8400303  www.iqshy.co.il

l1
l2
l3
l4
l5
l6
l7
l8
l9
i300x200-crop-90-l5
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

אודות החברה

אי. קיו .אס הידראוליקה עוסקת בתכנון וייצור של מערכות הידראוליות ומכניות לתעשייה וכן בפיתוח של מוצרים ע"פ דרישה כולל בניית דגמים.
החברה משפצת בוכנות, מנועים, משאבות, סלקטורים, יחידות כוח, מכבשים ובלוקים הידראוליים.

 

יצירת קשר

כתובת - גיימס ואט 7, מפרץ חיפה
טלפון • 8400303- 04
פקס  •  04-8400539
מייל Yossi@iqshy.co.il