אי קיו אס הידראוליקה והנדסה

פורק לחץ – מייצרים את החלק שאתם צריכים

שסתום פורק לחץ מהווה חלק אינטגרלי ממערכות שונות בהן נבנה לחץ על ידי נוזלים, או כתוצאה מפעולות כימיות או מכניות אחרות. אחד המקומות בהם נמצא שסתום זה בדרך כלל הן במערכות הדוד בו אנו משתמשים כדי לחמם מים במקלחת.

אי קיו אס הידראוליקה והדסה משווקים מגוון סוגים של פורק לחץ, ואף מייצרים מוצרים מותאמים אישים למיכון בתעשיות שונות. כל המוצרים נבנים מחומרי גלם איכותיים, מתוכננים מראש בתוכנת תלת ממד, ולאחר שיוצרו עוברים בדיקות איכות מחמירות על מנת לעמוד בתקנים הנדרשים בארץ ובעולם.

מדוע חשוב שפורק הלחץ יהיה איכותי?

מתקן ללא פורק לחץ עשוי במקרה הטוב לדלוף, ובמקרה הגרוע אף לגרום לסיכון חיי אדם במקרה של פיצוץ. לכן, חשוב להתאים את פורק הלחץ לכל מכונה בצורה אופטימלית. כאשר רוכשים מכונות קיימות ניתן להזמין שסתום פורק לחץ חלופי, אך מה אם אתם מתכננים מכונה חדשה או לא יכולים להשיג את פורק הלחץ המקורי שהגיע עם המכונה?

אנו נוכל לספק\ לייצר עבורכם חלק חלופי, ולאחר שיצרנו יחידה אחת, קל יותר לייצר יחידות נוספות של אותו הדגם. מומחינו מייעצים בשני העשורים האחרונים למגוון רחב של תעשיות המשתמשות במיכון הידראולי, ומקפידים להוות חוד החנית בתחום התעשייה הישראלית, כמו גם להתעדכן בטכנולוגיות חדשות, על מנת לספק ללקוחותינו את המוצרים האיכותיים ביותר.

צרו קשר.04-8400303

www.iqshy.co.il

l1
l2
l3
l4
l5
l6
l7
l8
l9
i300x200-crop-90-l5
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

אודות החברה

אי. קיו .אס הידראוליקה עוסקת בתכנון וייצור של מערכות הידראוליות ומכניות לתעשייה וכן בפיתוח של מוצרים ע"פ דרישה כולל בניית דגמים.
החברה משפצת בוכנות, מנועים, משאבות, סלקטורים, יחידות כוח, מכבשים ובלוקים הידראוליים.

 

יצירת קשר

כתובת - גיימס ואט 7, מפרץ חיפה
טלפון • 8400303- 04
פקס  •  04-8400539
מייל Yossi@iqshy.co.il