אי קיו אס הידראוליקה והנדסה

חברת IQS מתמחה בתחומי התכנון והייצור של מערכות הידראוליות ומכאניות המיועדות לצורכי תעשייה שונים.

בחברה קיים מלאי גדול ואיכותי של שעונים ללחץ, אשר מיועדים למדידת לחץ גבוה המגיע עד לאלף אטמוספרות ופועלים עם גליצרין.

המבחר כולל שעונים מכל גודל, לרבות כל סוגי שעוני "10 עם חיבור לפנל וחיבור רגיל. כמו  כן, לאחרונה החברה מייבאת משדרי לחץ 4-20 MA בכל תחומים.אצלנו גם תוכלו להזמין שעונים מכוילים לפי דרישה, המותאמים במדויק לצרכי המערכות ומכונות הלקוח.

 

שעוני לחץ עם גליצרין

גליצרין המכונה גם גליצרול, הינו תרכובת אורגנית המורכבת מאטומים של מימן, פחמן וחמצן שנוסחתה הכימית היא C3H8O3. שעונים ללחץ גבוה עם גליצרין מתאימים למערכות על בסיס נוזל או גז, במקומות בהם קיימות תנודות חיצוניות ופעימות לחץ. השעון פועל באמצעות מילוי של שמן עם בסיס אלכוהול ומיועד למניעת רעידתו של מחוג השעון עקב תנודת המדחס, יציבות זו של המחוג מקלה ומדייקת את קריאת הנתונים המבוקשים.

 

בחירה נכונה של שעון לחץ

לחברתנו יש ידע וניסיון רב בתכנון וייצור מערכות מכאניות והידראוליות על כל מאפייניהן ומרכיביהן השונים. הידע והניסיון מצטרפים לייבוא מוצרים של החברות הטובות בעולם, העומדים בדרישות התקנים המחמירים ביותר. כל אלו הופכים את חברתנו לכתובת אמינה לרכישת שעוני לחץ, המספקת רק שעוני איכות בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

 

הזמנות של שעונים ללחץ

להזמנת שעונים ללחץ מהמלאי המגוון והאיכותי של חברתנו , לרבות הזמנת שעון לחץ מכויל לפי דרישה, התקשרו עם חברת אי.קיו.אס הידראוליקה והנדסה בטלפון 8400303- 04.

l1
l2
l3
l4
l5
l6
l7
l8
l9
i300x200-crop-90-l5
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

אודות החברה

אי. קיו .אס הידראוליקה עוסקת בתכנון וייצור של מערכות הידראוליות ומכניות לתעשייה וכן בפיתוח של מוצרים ע"פ דרישה כולל בניית דגמים.
החברה משפצת בוכנות, מנועים, משאבות, סלקטורים, יחידות כוח, מכבשים ובלוקים הידראוליים.

 

יצירת קשר

כתובת - גיימס ואט 7, מפרץ חיפה
טלפון • 8400303- 04
פקס  •  04-8400539
מייל Yossi@iqshy.co.il