חריטה וכרסום

חריטה וכרסום
חריטה וכרסום

התמחותה של אי קיו אס הידראוליקה והנדסה כוללת תכנון וייצור של מערכות הידראוליות ומכאניות לצרכי תעשייה. זאת בנוסף לפיתוח קשת רחבה של מוצרים לפי דרישה, לרבות בניית דגמים וכן תיקון ושיפוץ של מכונות שונות – מנועים, בוכנות, יחידות כוח ומכבשים. פעילות זו דורשת שימוש בפעולות חריטה וכרסום קונבנציונאלי אותן אנו מבצעים באמצעות ציוד, מכשור וטכנולוגיות מתקדמות, ועם כוח אדם מנוסה ומיומן.

אמצעי חריטה וכרסום מתקדמים

חברת אי קיו אס הידראוליקה והנדסה מעניקה שירותי חריטה וכרסום קונבציונאלי לרבות עיבוד שבבי CNC. השירותים מסופקים במפעל החברה באמצעות מספר רב של מכונות מתקדמות לעיבוד שבבי עבור צורכי כרסום, חריטה והשחזה. אמצעים אלו מאפשרים ביצוע חריטות עד אורך של שישה מטרים ובקוטר של עד 800 מילימטרים. כמו כן, יש ביכולתנו לבצע ריתוכים אוטומאטיים לבוכנות וצנרת וכן בדיקות רנטגן. נתונים אלו הופכים את חברתנו למובילה בכל הקשור לייצור של בוכנות הידראוליות.

עיבוד שבבי לבוכנות הידראוליות

יש באפשרותנו לספק מגוון רחב של פתרונות עיבוד שבבי עבור בוכנות הידראוליות, הכולל בין היתר חריטה על גבי מטות בוכנה על פי הזמנה, ייצור של צילינדרים עבור בוכנות הידראוליות, וייצור של ראשי אטמים לבוכנות וצרכי תעשייה נוספים. כמו כן, אנו מתקנים גופים בעזרת קדחים אובאליים, משחזרים חלקים שנשחקו ומתקנים הברגות באמצעות חריטה.

להזמנת שירותינו

להזמנת שירותי חריטה וכרסום קונבציונאלי ולקבלת מידע מקצועי נוסף, צרו קשר עם אי.קיו.אס הידראוליקה והנדסה בטלפון 8400303- 04.

Share
WhatsAppTwitterFacebookEmail
חריטה וכרסום
שתפו עם חברים
WhatsAppTwitterFacebookEmail
לייעוץ לחצו כאן
שינוי גודל גופנים
ניגודיות