אי קיו אס הידראוליקה והנדסה

בחברת IQS הידראוליקה והנדסה, המתמחה בייצור מערכות הידראוליות מכאניות לצרכי תעשייה, אנו מחזיקים במלאי מגוון וגדול של מוצרים הידראוליים. בין היתר, המלאי כולל גם מבחר איכותי של ברזים לחץ גבוה המיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם. 

 

חשיבות ברזי לחץ גבוה במערכות הידראוליות

מערכות הידראוליות שאנו מתכננים, מייצרים ומתקנים נדרשות להתמודדות עם לחצים גבוהים של נוזל דחוס המספק להן כוח. זאת בין אם מדובר בכלי רכב, מכונה, מיבול קרקעי, מערכת קירור או אנרגיה, או כל צורך תעשייתי אחר. בנוסף, על מנת שמערכות אלו יעבדו היטב יש צורך לקחת בחשבון חוקים של תנועת נוזלים ושיווי משקל, וליישמם בכל מרכיביהן. היישום בא לידי ביטוי גם בבחירה נכונה של ברזי לחץ גבוה המתאימים למערכת ההידראולית וצרכיה הספציפיים.

 

מבחר איכותי של סוגי ברזים

במלאי של אי.קיו.אס הידראוליקה והנדסה מצוי מגוון רחב של סוגי ברזים בלחץ גבוה, כולם באיכות גבוהה ביותר מתוצרת אירופה ומיועדים לצרכי הידראוליקה, מים, קיטור ופנאומטיקה. המוצרים כוללים ברזי 2 עד 4 דרך, לרבות מפעילים חשמליים ופנאומטיים הפועלים בתחום לחצים שבין שבע מאות לאלפיים אטמוספרות. בנוסף, ברשותנו גם ברזים רגילים הפועלים בתחום לחצים של שלוש מאות חמישים אטמוספרות.

 

הזמנת ברזי לחץ גבוה

להזמנת ברזי לחץ גבוה איכותיים המותאמים באופן מלא לצרכי מערכות הידראוליות, צרו קשר עם אי. קיו .אס בטלפון 8400303- 04. פנו אלינו ואנו נשמח לספק לכם ייעוץ ומידע מקצועי נוסף בנושא.

l1
l2
l3
l4
l5
l6
l7
l8
l9
i300x200-crop-90-l5
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

אודות החברה

אי. קיו .אס הידראוליקה עוסקת בתכנון וייצור של מערכות הידראוליות ומכניות לתעשייה וכן בפיתוח של מוצרים ע"פ דרישה כולל בניית דגמים.
החברה משפצת בוכנות, מנועים, משאבות, סלקטורים, יחידות כוח, מכבשים ובלוקים הידראוליים.

 

יצירת קשר

כתובת - גיימס ואט 7, מפרץ חיפה
טלפון • 8400303- 04
פקס  •  04-8400539
מייל Yossi@iqshy.co.il