אטמי גומי

אטמי גומי
אטמי גומי

אטמי גומי | אטמים מגומי

שימושים נכונים של אטמי גומי

הגומי הוא אחד מחומרי הגלם המבוקשים ביותר בתעשייה. כמעט בכל מכונה תוכלו למצוא שימוש בגומי בהיקף זה או אחר. בבואנו לבחור אטמים מגומי עלינו להקפיד על בחירה נכונה במוצר איכותי בעל מידות נכונות ותכונות מתאימות. ניתן היום למצוא מבחר עשיר של אטמי גומי העונים לצרכים שונים, הבחירה הנכונה היא זו שתבטיח לכם עמידות ומיצוי של כל התכונות הטובות של הגומי.

האלסטיות של הגומי והעמידות שלו בפני לחות ונוזלים הן שהופכות אותו לחומר גלם כה מבוקש ואיכותי. הגומי הטבעי מלווה את התעשייה מזה מאות שנים. גם היום לאחר שפותחו חומרים סינטטיים לא נמצא תחליף לגומי.

סוגים של אטמי גומי

אטמי הגומי קיימים בהרבה מאוד גדלים ומידות, החשיבות שלהם בתוך המנוע/מכונה רבה. בבואכם לבחור אטמים מתאימים עליכם להתייחס לגודל, עובי, איכות חומר הגלם וסוג הגומי. ישנם סוגים של גומי עמידים יותר ופחות בתנאים של טמפרטורות גבוהות, לחצים של מים, סביבה של שמן ודלק.

איזה גומי מתאים לי?

אם אתם מחפשים אטמי גומי חזקים לשימוש בלחצים גבוהים כדאי לבחון שימוש באטמי גומי בד. בעבור טמפרטורות גבוהות גומי ניטרלי משופר יהיה בחירה טובה. אטמים מגומי EPDM יהיו עמידים בתנאי חוץ, עמיד בפני אצטון וטמפרטורות גבוהות, אינם עמידים בפני שמנים ודלק. גומי מסוג טפלון  עמיד בפני חומצות וכימיקלים, פחות מתאים לסביבת דלק ושמן.

להזמנות של אטמים גומי ושאר חלקים איכותיים צרו קשר, הצוות המקצועי שלנו יסייע לכם בבחירה נכונה ויוסיף עוד כמה טיפים של בעלי ניסיון. חייגו אלינו 04-8400303.

Share
WhatsAppTwitterFacebookEmail
אטמי גומי
שתפו עם חברים
WhatsAppTwitterFacebookEmail
לייעוץ לחצו כאן
שינוי גודל גופנים
ניגודיות