טבעות בוכנה

טבעות בוכנה
טבעות בוכנה

טבעות מובילות לבוכנות  ולמנועים

בוכנות הידראוליות  ומנועים מבוססים על עבודה בתנאי של לחץ דחיסה, וזקוקים לחלל אטום במהלך העבודה. למרות שכל חלקי המנוע אטומים נדרש עוד פריט אחד שיהפוך את האיטום למושלם – טבעות בוכנה. טבעות אלה צריכות לעמוד בלחץ עצום מחד, ולהיות דקיקות ונוחות לפעולה מאידך. לכן, במרבית המקרים נמצא את הטבעות הללו עשויות מחומרים מורכבים. על מנת שיוכלו לעמוד בעומס הרב. והכי חשוב  שלא יגרמו נזק באזור שהם נעים ומתבצעת תנועת ליניארית או סיבובית .

איך מתאימים טבעת למוצר חדש?

תכנון טבעות בוכנה או שימוש במוצר מדף דורש מיומנות ודיוק מיריבים. הטבעות צריכות מחד להיות הקוטר המתאים על מנת שניתן יהיה להחליפן בקלות כאשר הן מתבלות, אך לא להיות רופפות על מנת שיוכלו לבצע את תפקידן – איטום מוחלט על מנת ליצור את הלחץ הדרוש במנועי הבוכנה. עיצובן מדויק ביותר, ולכן במקרים רבים יהיה צורך להתאים אותן לכל מכונה בנפרד. עם זאת, לעתים תמצאו טבעות בוכנה בעלי קוטר קבוע, המתאימות למספר מכונות  במקביל.

ייצור ותכנון טבעות לבוכנה – רק עם איי קיו אס הידראוליקה והנדסה

חברתנו מתמחה בתכנון וייצור של טבעות אלה בתנאים המחמירים ביותר. אנו יוצרים התאמה מדויקת על מנת שניתן יהיה לחבר את הטבעות בלחץ מבלי שישברו, ומעצבים אותן באמצעות תוכנות תלת ממד בקוטר הרצוי.

לקבלת הצעת מחיר לטבעות המשמשות לבוכנות המכשירים שלכם, פנו עוד היום לחברת איי קיו אס הידראוליקה והנדסה נשמח לעזור ולייעץ.

Share
WhatsAppTwitterFacebookEmail
טבעות בוכנה
שתפו עם חברים
WhatsAppTwitterFacebookEmail
לייעוץ לחצו כאן
שינוי גודל גופנים
ניגודיות