מחזירי שמן

מחזירי שמן
מחזירי שמן

מתי ואיך מחליפים מחזירי שמן

עבודה תקינה של בוכנה הידראולית \ מנוע מכל זוג מתבססת על הרבה מאוד חלקים קטנים האחראים על תנועה, יצירת אנרגיה, משיכה, החזרה, עמידות, סיבוביות ועוד. כל פרט קטן כגדול חיוני לתפקוד תקין של המערכת כולה. פרטים קטנים כמו מחזירי שמן חשובים מאוד לתפקוד תקין של כל מנוע. כך למשל, מחזיר שמן לגיר ממלא תפקיד חשוב בכל תנועה סיבובית . בכדי להבטיח לעצמנו תפקוד תקין ולמנוע נזילות . עלינו לדעת לבחור נכון מחזירי שמן מתאימים. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה עם מלאי עשיר של מחזירי שמן מכל הסוגים וצוות מקצועי שיסייע לכם בקבלת ההחלטות הנכונות.

מחזירי שמן מתוכננים בצורת טבעת וניתנים להזמנה בכמה מידות. הם ממלאים תפקיד חשוב באיטום של צירים ומוטות במהלך תנועה סיבובית. מחזירי שמן ממוקמים באזורים רגישים של צינורות ומוטות ומונעים יציאה של שמן וחדירה של אבק. המבנה הנכון יהיה כזה המשלב גמישות של גומי, קשיחות של מסגרת מתכת ותוספת של קפיץ. קיימים דגמים עם שפה חיצונית המתוכננת למנוע חדירת אבק.

מתי הגיע הזמן להחליף מחזיר שמן גיר ישן בחדש?

אם אתם מזהים נזילה של שמן בתוך הבוכנה או המנוע או אל מחוצה לו, ייתכן מאוד כי הנזילה נובעת מתוך פגם או תזוזה מהמקום של מחזיר שמן. החלפה פשוטה של מחזיר השמן תוכל לפתור את התקלה ולהחזיר את המנוע לפעילות תקינה.

אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לבחור לכם את הציוד הדרוש מתוך מבחר מחזירי שמן, אצלנו תוכלו למצוא דגמים של מחזירי שמן, מחזיר שמן גיר, מחזיר שמן לבוכנות  ועוד. המלאי כולל מוצרים בעלי חתכים שונים, קטרים שונים, כמה סוגים של חומרי גלם, תוספת של קפיץ וללא קפיץ.

אם אנכם בטוחים באיזה מחזיר שמן כדאי לכם לבחור, הצוות המקצועי שלנו זמין כאן בעבורכם. הניסיון הרב שלנו בתחום עומד לרשותכם יחד עם מלאי עשיר של חלקים ומוצרים. אצלנו יוכל כל אחד למצוא את הדרוש לו. עשו לכם הרגל לרכוש חלקי מנוע קטנים כגדולים ללא פשרות איכות. ההשקעה שלכם היום בחומרי גלם איכותיים תשתלם בעתיד. לפרטים נוספים והזמנות חייגו אלינו : 04-8400303.

Share
WhatsAppTwitterFacebookEmail
מחזירי שמן
שתפו עם חברים
WhatsAppTwitterFacebookEmail
לייעוץ לחצו כאן
שינוי גודל גופנים
ניגודיות