תנועה סיבובית

תנועה סיבובית
תנועה סיבובית

מוצרים רבים מבוססים על היתרונות של תנועה סיבובית, אנו משתמשים בהם בתעשיות שונות, במיכון ואפילו ברכבים וכלי תנועה שונים. מכונות המבוססות על תנועה זו מעצימות את הכח של אותה מכונה, בצורה המאפשרת שימור של האנרגיה – וכך, בהוצאה של פחות אנרגיה אנו מקבלים יותר תפוקה.

תכנון מכונות המבוססות על תנועה סיבובית

מכונות המבוססות על תנועה זו קיימות כבר מאות שנים, אך בעשורים האחרונים תחום המיכון התפתח בצורה עצומה, ועלויות הייצור ירדו. כיום, ניתן לתכנן מאפס כל מכונה באמצעות תוכנות תלת מימד, ולאחר מכן לייצר לה חלקים שונים. יצור עצמי מאפשר ליהנות ממכונה המבוססת על תנועה סיבובית המותאמת בצורה אופטימלית לצרכי העסק, ולהתאים את המכונה בעתיד לבצע פעולות נוספות.

איך בונים מכונה עם תנועה סיבובית?

מקוצר היריעה לא נוכל לתאר כאן את התהליך כולו. נציין, עם זאת בקצרה שלאחר תהליך תכנון מורכב, המבוסס על הבנת דרישות הלקוח, אנו יוצרים מודל תלת ממדי של המוצר, בונים אותו, וגם לאחר שנבנה לחלוטין לא מוציאים אותו לעבודה בשטח עד שעבר את בדיקות האיכות המחמירות ביותר, והוא עומד בתקנים ישראליים ובתקנים עולמיים.

נשמח לייעץ במקצועיות

מעוניינים לשמוע עוד על מכונות המבוססות על תנועות סיבוביות? צרו עמנו קשר באמצעות אתר האינטרנט שלנו או בטלפון 04-8400303, ונשמח להבין את הצרכים המיוחדים של חברתכם בתחום המיכון. עם ניסיון של 17 שנים, וצוות מיומן נשמח לשרתכם.

Share
WhatsAppTwitterFacebookEmail
תנועה סיבובית
שתפו עם חברים
WhatsAppTwitterFacebookEmail
לייעוץ לחצו כאן
שינוי גודל גופנים
ניגודיות